BAUMIT

Dlhodobo čistá fasáda

Fasáda budovy nemá spĺňať len základné vlastnosti akými sú napr. ochrana pred chladom, hlukom, vlhkom, ale takisto musí vyhovovať estetickým a optickým požiadavkám. Vo svojej funkcii je podobne ako pokožka neustále vystavená zaťaženiu najrôznejšími vplyvmi vonkajšieho prostredia, dôsledkom čoho dochádza skôr či neskôr k jej znečisteniu. Projektom  „Čistá povrchová úprava“ sa zaoberal viac ako 10 rokov v centrálnom laboratóriu koncernu vo Wopfingu výskumný tím pod vedením Dr. Jürgen Lorenz (pozri priloženú reportáž). Tím položil najväčší dôraz na poznatky z oblasti nanotechnológií. Výsledkom práce je produkt  „Baumit Nanopor“ – anti-aging produkt pre večnú mladosť vášho domu.

Fasádne omietky

V zásade predstavuje tenkovrstvová omietka trvalejšiu a kvalitnejšiu ochranu fasády. V celej svojej hrúbke (podľa zvolenej zrnitosti: 1,5; 2,0; 3,0 mm) je prefarbená, hydrofobizovaná príp. ošetrená protiplesňovou prísadou.
Silikónové fasádne omietky
Baumit SilikonTop, Baumit CreativTop, Baumit SiliporTop
Silikátové fasádne omietky
Baumit NanoporTop, Baumit openTop, Baumit SilikatTop
Akrylátové fasádne omietky
Baumit GranoporTop, Baumit StyleTop, Baumit DuoTop

Baumit CreativTop
(silikónová modelovateľná omietka)

Fasádna farebná omietka na silikónovej báze, obzvlášť vhodná na kreatívne stvárnenie povrchov tepelnoizolačných systémov. Dodávaná v 758 odtieňoch Baumit Life a v rôznych štruktúrach, od hrubej až po veľmi jemnú štruktúru.

Minerálne omietky

Minerálne fasádne vápennocementové omietky pre rustikálny vzhľad.
Baumit FascinaTop
Minerálna omietka prírodne bielej farby s obsahom mramorových zŕn určená na fasádu (2 a 3 mm zrno), ako aj do interiéru ako povrchová úprava stien so zrnitou štruktúrou (1, 2 a 3 mm zrno). Nevyžaduje ďalší náter interiérovou farbou.
Baumit Ušľachtilá omietka
Minerálna omietka s hladeným alebo škrabaným povrchom na vytvorenie štrukturovaného vzhľadu na podklad z nahrubo stiahnutej jadrovej omietky. Podobná brizolitu.

Paste your AdWords Remarketing code here