Satjam

Spoločnosť SATJAM, s. r. o. pôsobí na českom trhu od roku 1995, ako dodávateľ kovových ľahkých strešných krytín, trapézových plechov, odkvapových systémov, profilov, doplnkov a mnohých iných výrobkov používaných v stavebníctve.

Vyrábame a dodávame na trh moderný strešný systém s dôrazom na kompletnosť, funkčnosť, kvalitu a prijateľnú cenu. Strešné krytiny SATJAM získali v roku 2004 ako prvé v ČR ocenenie kvality Czech Made.

Pre priemyselné aplikácie – oceľové haly, logistické areály, výrobné závody, komerčné centrá a pod. je pripravená široká paleta trapézových plechov, fasádnych obkladov a panelov alebo konštrukčných profilov.

Výroba prebieha vo dvoch výrobných závodoch v Ostrave a v Písečné u Jeseníku na ploche takmer
80 000 m2. Štrnásť profilovacích výrobných liniek poskytuje záruku dodávok výrobkov v špičkovej kvalite, množstve a termíne.

Od roku 2006 je spoločnosť SATJAM členom skupiny jedného z najväčších výrobcov oceľových profilov v Európe, spoločnosti Pruszynski Sp. z o.o..


Predaj a zákaznícky servis zaisťuje päť vlastných obchodných stredísk a sieť obchodných partnerov, ktorými sú takmer všetci predajcovia stavebných materiálov v ČR. Poradenstvo pre investorov, architektov a projektantov v rámci väčších projektov je zaisťované z centrály firmy v Ostrave. Odbornosť realizačných firiem je zdokonaľovaná pravidelnými bezplatnými školeniami.

Kvalita je princípom, ktorý prestupuje každou činnosťou v spoločnosti. Jednotlivé procesy prebiehajú podľa noriem ISO. Základ všetkých výrobkov tvorí kvalitný oceľový plech od najvýznamnejších svetových hút. Celá skupina okolo spoločnosti Pruszynski ročne spracuje viac než 140 tisíc ton oceľového plechu.

Paste your AdWords Remarketing code here