O nás

Prečo si vybrať stavebniny Stavdach?

STAVDACH je dnes už regionálne ustálenou značkou stavebnín, ktorá po svojich dlhých a úspešných rokoch reprezentuje spoľahlivosť a vysoký štandard služieb spojených s predajom stavebného materiálu.

Stavebniny začali svoju históriu už v roku 2000 a to formou živnosti. Sedem rokov na to sa tento čisto rodinný podnik pretransformoval na spoločnosť s ručením obmedzeným a ešte výraznejšie vyprofiloval svoje pôsobenie. Dnes môžeme so spokojnosťou potvrdiť, že naše odvážne ciele a plány boli naplnené. Od začiatku nášho podnikania sme sa zameriavali tak na individuálneho stavebníka ako aj na realizačné firmy a remeselníkov, ktorým sme sa snažili stať sa plnohodnotným a spoľahlivým partnerom. Vďaka nášmu záujmu o stavebné materiály a aktuálne novinky v tomto odvetví, sme sa snažili získavať detailné informácie a skúsenosti na množstve absolvovaných školení a prezentáciách, ktoré sme neskôr zúročili ich ďalším odovzdávaním naším zákazníkom.

Cenné rady a odporúčania ale aj profesionálne poradenstvo v širokom výrobkovom portfóliu našich stavebnín bola a stále aj je jednou z našich dominujúcich silných stránok. Individuálny prístup ku každej získanej zákazke je to, na základe čoho zákazníci rozpoznávajú značku STAVDACH.

Žijeme projektmi našich klientov a prirodzene sa snažíme aj podieľať sa na riešeniach individuálnych problémov a zadaní. Počas našej histórie sme si získali dôveru nielen drobných stavebníkov širokého regionálneho záberu ale mali sme tu česť stať sa dodávateľmi viacerých významných stavieb nášho okolia. Stavebniny STAVDACH sídlia v Doľanoch (okr. Pezinok), ktoré tvoria prirodzený spád zákazníkov od Trnavy až po Bratislavu. Je to veľmi dynamicky sa rozvíjajúce prostredie, ktoré nám prináša aj množstvo nových výziev do budúcna. Každoročne sa tak snažíme priniesť vždy niečo nové, čím obohatíme našu ponuku a poslúžime naším verným zákazníkom.

Majiteľ – Drahomír Jakuš

Stavebniny - Stavdach

Vzorkovňa pálených škridiel Creaton a zámkovej dlažby ABW

Fotogaléria – stavebniny Stavdach Doľany

Fotogaléria -realizácie striech

Paste your AdWords Remarketing code here